Uncategorized

Osamělý hledá dívky Frýdek-Místek Česko

Frýdek-Místek

Kalendář akcí. Seznamka Vážné seznámení Hledam Platnost tohoto inzerátu již skončila.

Další podobné inzeráty: vážné seznámení v Moravskoslezském kraji kamaradku casem vic 42 lety sympatak ahoj hledam kamaradku na spolecne volne chvile , vylety , zabava , vecerni romantika , casem treba vic , Frydek Mistek , 42 let… Frýdek-Místek Posunout inzerát Přidat do oblíbených. Hledám ženu co chce milovat a být milována Hledám ženu co chce milovat a být milována pro kterou život ještě nekončí a svuj život nevzdalakterá chce ještě něco prožít a… Frýdek-Místek Ahoj Je mi 66 let a nevím jestli to má smysl , ale kdo nic nezkusi , nic nemá.

Hledám přítele kterého ještě nebaví posedávat u… Frýdek-Místek Hledám snad neexistující ženu z FM? Rád bych se zde pokusil najít milou a sympatickou ženu přiměřeného věku, ideálně s odrostlejšími dětmi, která již nechce být… Frýdek-Místek Hledám ženu pro společný život Hledám dívku, svobodnou maminku pro vážný vztah.

Já 40 svobodný se zázemím Karvinsko Frýdek-Místek Hledám Dominu Hledám atraktívní dominantní dívku, ženu pro společný život. Já 39 svobodný se zázemím Karvinsko Frýdek-Místek Štěstí ve dvou. Hledám lásku sympatického muže mého věku. Vztah Hledám muže pro trvalý a vážný vztah. Který také chce vztah, znovu mít rodinu, být… okres Frýdek-Místek.

Hledam - Frýdek-Místek

Hledám 41 letý abstinent a nekuřák, hledá hodnou ženu která si mě bude vážít. Parťáka do života Hledám parťáka do života, na kterého je spolehnutí, který je sám sebou, říkají mu slova upřímnost, láska atd. Budoucího… okres Frýdek-Místek. Ahoj Muž normálním postavy , by moc rád našel holku, která by byla úplně obyčejná a příjemná a nemusí umět vařit a nebolí ji… Bílovec 01 , okres Nový Jičín.

Samota je zlá Skromný 61 letý štíhlý muž, cm, hledá nenáročnou ženu přiměřeného věku z Kopřivnice a okolí k vážnému seznámení.

Mám rád hory… Ostrava Muž hledá ženu Rád se seznámím s ženu do 40 let, delšími světlými vlasy, nekuřáčkou, soběstačnou s vyřešenou minulosti. Ta škála odpadů je tak široká, že to neukazuje prstem na jednoho původce.


  • nezávazný sex seznamka Praha Česko.
  • hledam milence Chomutov Česko.
  • hledáte dívku Chodov Česko.
  • Hliníkové zábradlí Frýdek-Místek;
  • seznámit chlapci Bílina Česko.
  • ČD Frýdek Místek | app.goodcall.eu;

Úvodní stránka. Přepnout program Zavřít živě.

ČD Frýdek Místek

Zvětšit obrázek Zmenšit obrázek Zvětšit obrázek na celou obrazovku. Další z rubriky: Regiony Karviná pokračuje v boji proti obchodu s chudobou. Koupila a bourá ubytovnu Kosmos. Právě proto, že mě mé děti již nepotřebují, ráda se postarám o Vaše děti. K dětem mám velice kladný vztah. Příležitostně hlídám děti v rodině a kamarádkám.

Jmenuji se Sára, momentálně jsem studentkou čtvrtého ročníku na Gymnáziu. Po škole pracuji jako trenérka volejbalu, mám to i jako koníček. Trénuji děti ve věku let, ale také pomáhám u mladších dětí pr Dobrý den, jsem absolventkou Rekreologie Bc. Ve volném čase ráda sportuji - sporty všeho druhu a podle aktuálního ročního obd O děti se starám už od 18 let, kdy jsme byla jako Au-Pair v Irsku, kde jsem se starala o dvě děti, které chodily do první a druhé třídy.

V budoucnu chci dělat učitelku na druhém stupni. Děti mám ráda a v sou Dobrý den, milí rodiče, jmenuji se Adéla a studují VŠ pedagogickou. Zkušenosti s hlídáním mám 7 let. Absolvovala jsem kurz chůvy s první pomocí. Mám praxi v Montessori školce, děti mám velice ráda a práce s Jmenuji se Radka. Vystudovala jsem střední odbornou školu a dva roky nástavbového studia ekonomického směru. Jsem v věku, kdy můžu nahradit dětem babičku. Jsem aktivní. Mám ráda turistiku, jezdím na kole, Jmenuji se Dominika, je mi 21 let, dělám IT. K dětem mám velmi kladný vztah, doma mám sourozence ve věku od 5 do 15 let, o ty mladší se od narození starám, hlídám i děti známých.

Dobrý den, mam vystudovanou zdravotní školu, a momentálně studuji Vysokou školu polytechnickou v Jihlavě obor Všeobecná sestra. Mám zkušenosti ze starostí o starší lidí, a také o hlídání dětí všeho věku. Školu mám jen v pátky, takže jsem schopná vyjít časově poměrně dost dobře. Dlouho jsem tancovala latinsko-amer Jsem nejstarší dcera z 6 dětí, takže odmala jsem na sobě pocítila zodpovědnost při pomoci mé mamince s adoptovanými dětmi.

Inzeráty hledam

Děti mám moc ráda. S hlídáním děti mám zkušenosti jak od známých, tak s cizími dětmi.

Ráda s nimi podnikám r Jmenuji se Kateřina. Momentálně jsem na rodičovské dovolené se svým osmi měsíčním synem.