Uncategorized

Extremni seznamka Veselí nad Moravou Česko

Ve třech krajích dokonce hrozí extrémní stupeň nebezpečí. V důsledku dotoku i nadále vykazují zvýšené průtoky dolní úseky rozvodněných toků, aktuálně ve 4 měrných profilech se udržují na úrovni 3. Ve zmíněných profilech očekáváme pokles pod 3. SPA během pátku a soboty.

I nadále očekáváme poklesy hladin většiny zasažených toků," uvádí ČHMÚ. Podle výstrahy nejvyšší, tedy extrémní stupeň nebezpečí , platí pro části tří krajů -  Pardubický kraj Pardubice , Jihomoravský kraj Břeclav, Hodonín, Veselí nad Moravou , Moravskoslezský kraj  Hlučín. Zdroj: ČHMÚ.

Třetí nejvyšší stupeň povodňové aktivity v některých říčních profilech. Voda může zaplavovat níže položené obydlené oblasti a může omezit lidskou činnost," varuje ČHMÚ. V Olomouci přitom řeka Morava může kulminovat na 3.

Část Opavy odřízla voda od světa. Příjezdové silnice zaplavila vylitá řeka. Povodně a velká voda přitom části Česka trápí po velkou část tohoto týdne, zaplavila domy i silnice. Desmod, Karviná - Přesunuto na Ke startu připravit! Filmový klub Junior, Měnín - Zrušeno. Černobyl — spící peklo, Teplice - Přesunuto na Imunita z pohledu psychosomatiky, Praha - Přesunuto na Metody výslechu a získávání informací, Opava - Přesunuto na 3. Černobyl — spící peklo, Pardubice - Přesunuto na 6. Songs from Utopia, Brno - Přesunuto na Ladislav Zibura — 40 dní pěšky do Jeruzaléma , Zlín - Přesunuto na Bosna - kráska zjizvená válkou, Brno - Zrušeno.

Martin Loew - Japonsko, Brno - Zrušeno. Minimalismus v cestování, České Budějovice - Přesunuto na Trabanti v Bílovci - Velká cesta domů! Zákusky pana Kotta, Brno - Zrušeno. Na Stojáka live, Háj ve Slezsku - Zrušeno.

Drobečková navigace

Černobyl — spící peklo, Zlín - Přesunuto na 6. Vlasta Redl s kapelou, Brno - Přesunuto na Cesta do Kolumbie, Ostrava - Zrušeno. Severské treky bez lidí - Aljaška, Kanada, Norsko, Laponsko. Praha - Přesunuto na 2.

Šestitisícovky pro každého, Praha - Přesouvá se Kamčatka, Brno - Zrušeno. Na Stojáka live, Háj ve Slezsku - Zrušeno, storno možné do Lucie Bílá, Brno - Přesunuto na Pokáč, Beroun - Přesunuto na 2. Trabanti v Bruntále - Velká cesta domů! Plexis, Česká Třebová - Zrušeno. Metody výslechu a získávání informací, Pardubice - Přesunuto na 4. Černobyl — spící peklo, Plzeň - Přesunuto na Psychopat je také člověk? Živé kvety SK , Brno - Zrušeno.

Silné bouřky se prohnaly Českem! ČHMÚ upravil výstrahu

Z Pekingu do Káthmándú — na pohodu a po zemi, Brno - Zrušeno. Degustace španělských vín a delikates, Praha - Zrušeno. Hellhammer festival , Praha - Zrušeno. Chlap na střídačku, Měnín - Zrušeno, storno možné do June Cocó D , Brno - Zrušeno.

Silonky sex. Seznamka stesti aktivace: zubař veselí nad moravou

Z korporátu do kavárny a zase zpět a přesto v pohodě, Rychnov nad Kněžnou - Zrušeno. The Glass Onion, Brno - Přesouvá se Morčata na útěku, Nový Jičín - Zrušeno. Pokáč, Jaroměř - Přesunuto na Hellhammer festival , Ostrava - Zrušeno. Natural Wine Fest , Brno - Přesunuto na Kuřačky a spasitelky, Pardubice - Přesouvá se Hentai Corporation, Uherské Hradiště - Zrušeno. Pokáč, Chrudim - Přesunuto na Kurtizány z Hellhammer festival , Brno - Zrušeno.

Aktuální počasí - teplota

Kollárovci, České Budějovice - Přesunuto na Popletený pohádkový karneval, Brno - Zrušeno. Abeceda hvězd, Olomouc - Přesunuto na 7.

Dětský karneval a Pískomil se vrací, Čelákovice - Zrušeno. Metody výslechu a získávání informací, Chomutov - Přesunuto na Maroko - severní perla Afriky, Brno - Zrušeno. Caveman, Brno - Přesunuto na 5. Stabat Mater, Valašské Meziříčí - Přesunuto na Metody výslechu a získávání informací, Ostrava - Přesunuto na 2. Cestovatelské středy v NM E. Kočičková a P. Janda, Praha - Zrušeno. Černobyl — spící peklo, Vrbno pod Pradědem - Přesunuto na 7. Pokáč, Jablonec nad Nisou - Přesouvá se Krisiun, Brno - Zrušeno. Metody výslechu a získávání informací, Liberec - Přesunuto na Vlastníci, Měnín - Zrušeno, storno možné do Ludia Smrdia Tour , Praha - Zrušeno.

Cocotte Minute, Praha - Zrušeno. Kongo — cesta za extrémy, Brno - Zrušeno. Pokáč, Čelákovice - Přesunuto na Atmo Music, Pardubice - Přesunuto na Stein27, České Budějovice - Přesunuto na Ben Cristovao, Zaječí - Přesunuto na Boki, Ostrava - Zrušeno. Večer legend no. Od baroka po Gershwina 2 - saxofonový koncert, Brno - Přesunuto na MessenJah ve Zdi, Zábřeh - Zrušeno.

California Dreams na Šelepce! Vanua2, Pardubice - Zrušeno. Zpíváme a tančíme s Míšou, Brno - Přesunuto na 6. Pokáč, Havlíčkův Brod - Přesunuto na Přísně Tajné aneb Za vším hledej ženu, Olomouc - Přesunuto na Sama na treku do základního tábora Everestu, Ústí nad Labem - Zrušeno. Metody výslechu a získávání informací, Jihlava - Přesunuto na 9. Černobyl — spící peklo, Ostrava - Přesunuto na Trabanti v Plasích - Velká cesta domů! Malina Brothers, Brno - Přesunuto na 1. Metody výslechu a získávání informací, Brno - Přesunuto na Janek Ledecký — Akustické turné , Čelákovice - Zrušeno.

Světáci, Brno - Zrušeno. Cestovatelské středy v NM B. Nesvadbová, M. Kňažko, Praha - Zrušeno. Školení Google Analytics a webové analytiky, Praha - Přesouvá se Six Feet Under, Chrudim - Přesouvá se Ty Syčáci, Brno - Přesunuto na Queenie, Tábor - Přesunuto na 1. Lunetic, Zaječí - Přesunuto na 7. Pokáč, Kladno - Přesunuto na 4.

T78 [It], Brno - Přesunuto na Ledové království II, Měnín - Zrušeno, storno možné do Pokáč, Konstantinovy Lázně - Přesunuto na Travesti show, Hrádek - Přesunuto na 8. Pavel Callta, Zaječí - Zrušeno. Pokáč, Zlín - Přesouvá se Všechny krásy Kavkazu: Gruzie, Ázerbájdžán, Arménie. Olomouc - Zrušeno. Cavewoman, Brno - Přesunuto na 1. Trabanti ve Znojmě - Velká cesta domů! Slzy štěstí v Brně, Brno - Přesunuto na 2. Pokáč, Cvikov - Přesunuto na Velikonoční koncert pro 4 harfy, Praha - Přesunuto na Sama pěšky z Mexika do Kanady, Jihlava - Přesouvá se Fleret se Zuzanou Šulákovou, Brno - Přesouvá se Benátky pod sněhem, Čelákovice - Přesunuto na Dominika na cestě Japonskem, Měnín - Přesouvá se Rangers Plavci 55 let na scéně, Brno - Zrušeno.

Maara Holeček - Pronásleduj své sny, Most - Přesouvá se Dominika na cestě Japonskem, Měnín - Přesunuto na Mňága a Žďorp, Brno - Přesunuto na Wohnout, Uherské Hradiště - Přesunuto na Ludia Smrdia Tour , Brno - Zrušeno. Kamelot v Semilasse! James Cole - křest alba M. Travesti Show, Beroun - Přesunuto na ReOrder Sk , Olomouc - Přesunuto na 5.

Wohnout, Litomyšl - Přesunuto na 3. Kabaret Punklesque - Úplně druhé narozeniny, Praha - Zrušeno.