Uncategorized

Najít paní Veselí nad Moravou Česko

Pozemek p. Možnost učinit předražek: Nejde-li o osoby uvedené v § h odst. Předražek lze uplatnit pouze u příslušného exekutorského úřadu, který dražbu pořádá.

Jihomoravský kraj

Pro učinění předražku není potřeba registrace na portálu www. Věcná břemena, výměnky a nájemní, pachtovní či předkupní práva, která prodejem nemovité věci v dražbě nezaniknou, nebyla zjištěna § a odst. Do zahájení dražby nebylo zjištěno, že by byla podána žaloba na vyloučení prodávaného předmětu dražby z exekuce. Informace o dražbě.

Rodinný dům v obci Veselí nad Moravou, okr. Hodonín

Přidat do kalendáře. Nejvyšší podání.

Pro více informací kontaktujte dražebníka. Losování Uživatelské jméno Hodnota losu Datum a čas. Historie podání Uživatelské jméno Aktuální cena Datum a čas podání bf85a 1. Úřední hodiny Pondělí - - Úterý - - Středa - - Čtvrtek - - Pátek - Nejnižší podání Dražební jistotu uhraďte bankovním převodem, nebo vložením hotovosti na bankovní účet dražebníka. Úhradu dražební jistoty na bankovní účet dražebníka oznamte na e-mail: info okdrazby.

Lhůta k doplacení nejvyššího podání je uvedena v dražební vyhlášce. Přejete si dostávat e-mailem jednou týdně nové nabídky?

Máte zkušenosti s výdejním místem Veselí nad Moravou, tř. Masarykova 124? Jak ho hodnotíte?

Přihlaste si náš newsletter. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Věcná břemena, výměnky a nájemní, pachtovní či předkupní práva, která prodejem nemovité věci v dražbě nezaniknou, nebyla zjištěna § a odst. Do zahájení dražby nebylo zjištěno, že by byla podána žaloba na vyloučení prodávaného předmětu dražby z exekuce. Informace o dražbě.

MUDr. Jana Čípová, Veselí Nad Moravou, U Polikliniky

Přidat do kalendáře. Nejvyšší podání. Losování Uživatelské jméno Hodnota losu Datum a čas. Historie podání Uživatelské jméno Aktuální cena Datum a čas podání 38efa8c4 1. Úřední hodiny Pondělí - - Úterý - - Středa - - Čtvrtek - - Pátek - Nejnižší podání 1. Dražební jistotu uhraďte bankovním převodem, nebo vložením hotovosti na bankovní účet dražebníka.