Uncategorized

Seznámit s mužem Jindřichův Hradec Česko

Napiš :. Jsem pohodový,tolerantní,věrný,citlivý,chápavý,upřímný,se smyslem pro humor,rodinný typ a hledám sympatickou a alespoň trochu pohlednou slečnu stejné, nebo podobné povahy jako jsem já,která hledá vážný vztah.

Kniha: Místopis Jindřichohradecka Seznámení s krajem zlaté růže a Českou Kanadou – Pavel Koblasa

Hledám hodneho a pohodoveho muže. Mám rada vychazky do přírody,fotbal místni kopanou ,aktivni odpočinek,houbaření, starám se o malého pejska:- Sem rozvedená žiji v baračku v male vesnici na Blanensku.


  1. Seznamka Třeboň!
  2. Seznámené páry, příběhy mužů a žen, příběhy psané životem.
  3. muž seznamka Karviná Česko!
  4. jája, 66 let, se seznamuje na app.goodcall.eu.
  5. Městský úřad!

Seznamka Jiskření - pomáháme náhodě. Trvalé přihlášení.

Seznamit.cz - dej si rande na naší seznamce

Čtenář se může seznámit ve čtyřech částech Jindřichův Hradec Vydání: Vyd. Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas Orogváni Máša Cena: Kč.

Tri zlaté ruže Osztatná Valéria Cena: 97 Kč. Zlaté časy české reklamy Vošahlíková Pavla Cena: Kč. Recenze a komentáře k titulu.

Zatím žádné recenze. OK i Webové stránky používají pro správné fungování soubory cookies.

Seznamka pro Jindřichův Hradec

Více informací. Oddělení knihkupectví. Litujeme, ale pro plnou funkčnost je nutné mít moderní prohlížeč a povolený JavaScript. Hledám: nezáleží muže ženu.

Městský úřad - Město Jindřichův Hradec

Orientace: nezáleží heterosexuální homosexuální bisexuální. O jaký vztah by měl mít zájem: vážný vztah přátelství flirt nevím, ještě uvidíme ;-. Věk od do. Další zajímavé profily Randycek 37 Ahoj