Uncategorized

Pánské seznámení Blansko Česko

Měli jsme polopenzi - snídaně již od 7,00 do 10,00 h: teplý a studený bufet, večeře od 17,00 do 20,00 h: výběr ze tří jídel, 2chodové. Personál velmi ochotný a milý, k dispozici finská sauna, půjčování koloběžek, půjčení a prodej turistických holí.

U hotelu začátek trasy vláčku na Punkevní jeskyně, naproti hotelu Dům přírody - doporučujeme návštěvu, jedná se o seznámení zábavnou a poučnou formou s přírodou v Moravském krasu za pomocí interaktivních her, promítání filmů, atd. Kateřinská cca 1 km, Balcarka - cca 6 km u Ostrov u Macochy, atd. Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze. Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu. Provozovatel serveru www.

FK Blansko (Česko) - soupiska 2020/2021

Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.


 • seznámit se s single Jeseník Česko!
 • hledám met Teplice Česko!
 • Regionální bazar.
 • online seznamka aplikace Domažlice Česko!
 • hledáte sex Říčany Česko!
 • agama sex seznamka Sokolov Česko!

Číslo inzerátu :   Vloženo :   Jméno a příjmení :  OdKarla. Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.


 • Chybové hlášení!
 • Pánská mikina - Kontaktní formulář.
 • Vážné seznámení On hledá ji v Blansku.
 • svobodná dáma Aš Česko!
 • Seznamka Blansko | ELITE Date!

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma Pánské polo Camel active Značka: Camel active Pánské polo Camel active tričko - Nošené: ne - S originální visačkou: ano - Velikost: M - S cedulkou: ano - Šířka přes prsa [cm]: 49 - Velikost jiná : ne - Délka [cm]: 70 - Vnitřní délka rukávu [cm]: 10 - Detailní stav: lehce znečištěné, barva odstín modré, bez poškození Délka rukávu: krátký rukáv Určení: volnočasové Materiál: bavlna Barva: odstín modré Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu.

Pánské polo s. Oliver Značka: s.

Blansko Seznámení se ženou, on hledá ji, seznámení po internetu

Oliver Pánské polo s. Oliver Polo - Nošené: ne - S originální visačkou: ano - Velikost: XS - S cedulkou: ano - Šířka přes prsa [cm]: 49 - Délka [cm]: 65 - Vnitřní délka rukávu [cm]: 8 - Detailní stav: roztržené vzadu pod límcem Délka rukávu: krátký rukáv Určení: volnočasové Materiál: bavlna Barva: odstín modré Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Klasické pánské tričko Značka: Bud Spencer Klasické pánské tričko Bud Spencer Official - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: M - S cedulkou: ano - Šířka přes prsa [cm]: 49 - Délka [cm]: 71 - Vnitřní délka rukávu [cm]: 12 - Detailní stav: roztržené Délka rukávu: krátký rukáv Určení: volnočasové Materiál: bavlna Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu.

Pánské tepláky Nike Značka: Nike Pánské tepláky Nike Dry Academy 18 - Nošené: ne - S originální visačkou: ne - Velikost: M - S cedulkou: ano - Šířka v pase [cm]: 37 - Velikost jiná : 1 - Vnější délka nohavice [cm]: 97 - Spodní šířka nohavice [cm]: 15 - Vnitřní délka nohavice [cm]: 63 - Detailní stav: bez poškození Zateplené: ne Délka nohavic: dlouhé Pružné v pase: ano Materiál: polyester Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu.